شما اینجا هستید » هات ناز

» انتخاب لباس عروس برای خانمهای چاق

امروز جمعه , ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ شما در هات ناز هستید.

  عروس خانم هایی که با اضافه وزن مواجه هستند اگر چند نکته کلیدی را رعایت کنند چیزی از یک عروس خوش اندام کم نخواهند داشت و می توانند از بین مدل های متنوعی ، مدل لباس عروسی شان را انتخاب کنند.

 حتما از گن استفاده کنید:

گن های یک سره که اندام شما را پوشش بدهد و مانع ایجاد چین و چروک در لباس شود البته اغلب لباس عروس ها فنرکشی می شوند تا لباس زیباتر روی تن بنشیند و چاقی شکم و پهلو را پوشش بدهند در این صورت نیازی به استفاده از گن نیست چون خود لباس حکم گن را برای شما دارد.

چه مدلهای لباس عروس  برای شما مناسب نیست:

مدل لباس عروس

لباس عروس با دامن پفی و چین چینی شما را چاق تر نشان می دهد پس فکر این مدل را از سرتان بیرون کنید ولی اگر خیلی دوست دارید لباستان پف داشته باشد از مدل های پرنسسی با پف کم و ژیپون کوچک استفاده نمایید .

لباس مدل ماهی جز مدل های ممنوع است این مدل در قسمت بالاتنه تا  قسمت ران و  شکم تنگ و جذب است و برجستگی اندام را بسیار اقرارآمیز به رخ می کشد.

لباس های دکلته نیز برای شما توصیه نمی شود چون بالاتنه را درشت تر و چاق تر نشان می دهد البته اگر بازو و بالاتنه خیلی درشتی نداشته باشید می توانید از این مدل استفاده کنید.

از پارچه های تافته و براق نیز استفاده نکنید به جای آن پارچه های سبک و لخت  را برای لباس عروستان انتخاب کنید که شما را کشیده و لاغر تر نشان بدهند.

این مدل لباس عروس زیبایی شما را صدچندان می کند:

لباس عروس

اگر شانه های پهن دارید ترجیحا سعی کنید لباستان بندی عمودی داشته باشد که روی سرشانتان را بگیرد و پهنی شانه تان کمتر به چشم بیاید.

استفاده از مدلهایی که سرشانه و قسمتی از بازو را نیز بگیرید مناسب به نظر می آید.

لباس عروس

در برخی از مدل ها در قسمت زیرسینه تا شکم دراپه هایی کار می شود که بهتر است این دراپه ها کج و مایل باشند تا شما را لاغرتر نشان دهد.

مدل های آستین کوتاه ، تک حلقه (رومی) ، حلقه ای پهن همه اینها برای شما مناسب است.

لباس عروس

یقه های هفت و گرد باز بسیار زیبا هستند و گردن شما را بلند تر نشان می دهد در نتیجه کشیده تر به نظر می رسید.

لباس عروس

اگر دوست دارید که لباستان کار شده باشد از نقش های ریز و افقی لزوما استفاده نکنید.

تور سرتان نیز اگر بلند و ساده باشد بسیار زیبا و شکیل خواهد بود.

لباس عروس با دنباله بلند اصولا اندام را کشیده تر نشان می دهد و به لباس عروس جلوه خاصی می دهد پیشنهاد ما اینست که شما هم این را لحاظ کرده لباس عروس دنباله دار سفارش دهید.

 با رعایت این نکات می توانید به راحتی در بین مدل ها بگردید و مناسب ترین و زیباترین لباس عروس را انتخاب نمایید و خیالتان راحت باشد که کاملا متناسب با اندام شما خواهد بود.

دیدگاه مطلب انتخاب لباس عروس برای خانمهای چاق

X بستن تبليغات
آتلیه عروس اصفهان