امروز شنبه , ۳۰ دی , ۱۳۹۶ شما در هات ناز هستید.

شما اینجا هستید » هات ناز

» مدل مانتو کلفت 533

نکاتی در مورد خرید مانتو :

مدل کلی لباس و ترکیب رنگ آن برای اشخاص بسیار مهم می باشد علاوه بر ان باید به سایز و اندازه مانتو نیز توجه شود و هر شخصی باید بداند که دقیقا چه مانتویی با چه سایزی برایش مناسب تر است و تصمیم بگیرد که مانتو بلند بپوشد و یا مانتو کوتاه .

مورد دیگری که باید به ان توجه کرد در واقع راحتی لباس و مانتو می باشد که موضوع بسیار مهمی است و به هر حال باید شما در لباسی که می پوشید احساس راحتی داشته باشید و شما را اذیت نکند .

کسانی که از دقت بالایی برخوردار هستند بیش تر به جزئیات در مدل ها و رنگ های مانتو و لباس توجه می کنند .

به عنوان مثال ان ها این سوال را از خود می کنند که آیا این مدل از یقه ی مانتو با سر شانه شان یکسان و هماهنگ می باشد یا خیر ؟

و یا این که آیا این رنگ از مانتو و لباس به رنگ پوست من می خورد و با آن هماهنگ هست ؟

گاهی به همین علت راحت نبودن در لباس ها و مانتو های مجلسی و مهمانی ، شخص مورد نظر به شدت احساس خفگی و خستگی می کند و دوست دارد هر چه زود تر به منزل برگشته و وقتی به خانه ی خود رسید سریعا لباس ها را تعویض می کند و به سراغ مدل های ساده تر و رات تر می رود .

بهترین کار این است که شما مانتو و لباس هایی را بپوشید که هم زیبایی دارند و هم در ان ها تمام اصول رعایت شده و راحت هستند . برای طمینان پیدا کردن از راحتی لباس و مانتو می توان از پرو کردن لباس ها استفاده کرد که در این میان نقش اساسی را بازی می کنند و شما به کمک پرو می فهمید که ان لباس برایتان مناسب هست یا خیر .‎

در هنگام انجام پرو برای مانتو و لباس بهتر است که دست هایتان را آزادانه در جهت های مختلف به حرکت در اورید و در این میان از راحتی حلقه آستین لباس مطمئن شوید .

اگر مانتو تابستانه ای که انتخاب کردید در جلو دکمه داشته باشد با حرکت دست های خود می توان فهمید که دکمه های لباس در هنگام حرکت کردن ما ، کشیده و باز می شوند یا خیر؟

‎ اگر مانتو جیب دار خریدید و یا لباس انتخابی شما جیب دارد بهتر است که اندازه ی آن را بررسی نمایید و تناسب ان را با لباس و مانتو خوی چک نمایید و بعد ان را خریداری کنید .

مدل مانتو کلفت 533

مدل مانتو کلفت بسیار قشنگ

مدل مانتو کلفت 533

مدل مانتو کلفت بسیار شیک

مدل مانتو

مدل مانتو کلفت

دیدگاه مطلب مدل مانتو کلفت ۵۳۳

X بستن تبليغات
آتلیه عروس اصفهان