امروز سه شنبه , ۱ اسفند , ۱۳۹۶ شما در هات ناز هستید.

شما اینجا هستید » هات ناز

» مدل لباس شب سری6

نکاتی در مورد لباس شب

۱- لباس های اندازه ی بدنتان بپوشید

همیشه باید با پوشیدن لباس اندازه ی بدنتان شروع کنید. لباس هایی که برایتان کوچک یا بزرگ هستند، چاق تر نشانتان می دهد. لباس نباید تنگ باشد، زیرا باعث جلب توجه به سلول های چربی بدنتان می شود. هم چنین لباس نباید خیلی گشاد باشد، زیرا اضافه نمودن حجم و پوشاندن حالت بدن باعث این خیال می شود که بدنتان بزرگ تر از آنچه که نشان می دهد است. در عوض لباسی بپوشید که اندازه ی بدنتان باشد: لباسهایتان باید بدون فشردن بدنتان، آن را به آرامی در آغوش بگیرد.

۲- لباسی کمر دار بپوشید

راه ساده ای که با استفاده از آن فورا لاغر تر به نظر می رسید، پوشیدن لباس هایی است که توجه ها را به کمر طبیعی (باریک ترین قسمت کمر) جلب می کند. لباس های اندازه ی تن بپوشید که کمرشان جمع می شود با استایل هایی مانند کمربند، طرح های مختلف، یا تکه که  توجه ها را به کمر جلب می کنند.

به عنوان مثال، پیراهن هایی که کمرشان جمع و چروک می شود، شما را کوچکتر نشان می دهند.

۳- لباس هایی را انتخاب کنید که بر سینه و پایین تنه تان تمرکز کنند

با تمرکز بر سینه و پایین تنه تان کمرتان را باریک تر نشان دهید. بلوز، دامن، و پیراهن هایی بپوشید که در قسمت پایین تنه پف دارند (اگر مرد هستید، سعی کنید هر وقت می توانید، پیراهنتان را داخل شلوارتان نکنید). هم چنین بد نیست لباس هایی بپوشید که سینه تان را برجسته تر می نمایند. خانم ها می توانند بلوز هایی بپوشند که در قسمت جلویی چروک و موج دار اند.

۴- سراغ لباس های برش دار بروید

در قسمت هایی از بدنتان که از آنها احساس نارضایتی دارید، با استفاده از برش می توانید خطای دید ایجاد کنید. سجاف دامن، کت، و انواع دیگر پوشش، نحوه ی دیده شدن تان را تغییر می دهند. در کل بر روی باسن، قفسه ی سینه، و کمر به دنبال خطوط مواج و برش باشید.

۵از رنگ ها و طرح های مناسب برای لاغرتردیده تر شدن  استفاده کنید

از رنگ ها و طرح ها نیز می توانید برای ایجاد ظاهر لاغر تر استفاده کنید. البته توصیه ی استاندارد، صادقانه ترین است: مشکی بپوشید. مشکی دوستتان است. مشکی و سایر رنگ های تیره، میزان سایه های قابل رویت روی بدنتان را کاهش می دهند. این امر باعث ایجاد خطای دید و در نتیجه لاغر تر به نظر رسیدنتان می شود. هم چنین باعث ایجاد یک خط عمودی بلند می شود. این رنگ را با تاکید و استفاده از زیورآلات بر کمر، مچ، و پا هایتان ترکیب نمایید. این کار باعث می شود لاغر تر به نظر برسید. تعدادی پیشنهاد طرح نیز در زیر آورده شده است:

یکی دیگر از توصیه های استاندارد: از راه راه های عمودی استفاده کنید. راه راه های باریک عمودی نیز باعث ایجاد خطای دید (باعث می شود که دو طرف بدنتان به هم نزدیک تر دیده شوند) و لاغر تر به نظر رسیدن تان می شود.
از پوشیدن لباس های طرح دار (هر طرحی) نیز خودداری نمایید، چون که باعث می شوند بزرگ تر به نظر برسید.

مدل لباس شب سری6

مدل لباس شب بلند بسیار زیبا

مدل لباس شب سری6

مدل لباس شب  کوتاه جذاب

مدل لباس شب

مدل لباس شب سری ۶