امروز سه شنبه , ۲۶ دی , ۱۳۹۶ شما در هات ناز هستید.

شما اینجا هستید » هات ناز

» مدل مانتو جدید 642

نکاتی در مورد خرید مانتو :

زمانی که شخص قصد خرید کردن دارد و می خواهد یک مانتو و یا لباس جدید را تهیه نماید شاید یکی از اولین مواردی که به ذهن شخص میرسد رنگ و نوع و مدل مانتو باشد . مانتو ها جزء لباس هایی هستند که توسط خانم ها زیاد استفاده می شوند و خرید ان ها بالاست . تنوع و گستردگی در مانتو ها نیز بسیار بالاست .

مدل کلی لباس و ترکیب رنگ آن برای اشخاص بسیار مهم می باشد علاوه بر ان باید به سایز و اندازه مانتو نیز توجه شود و هر شخصی باید بداند که دقیقا چه مانتویی با چه سایزی برایش مناسب تر است و تصمیم بگیرد که مانتو بلند بپوشد و یا مانتو کوتاه

مورد دیگری که باید به ان توجه کرد در واقع راحتی لباس و مانتو می باشد که موضوع بسیار مهمی است و به هر حال باید شما در لباسی که می پوشید احساس راحتی داشته باشید و شما را اذیت نکند .

کسانی که از دقت بالایی برخوردار هستند بیش تر به جزئیات در مدل ها و رنگ های مانتو و لباس توجه می کنند .

به عنوان مثال ان ها این سوال را از خود می کنند که آیا این مدل از یقه ی مانتو با سر شانه شان یکسان و هماهنگ می باشد یا خیر ؟

و یا این که آیا این رنگ از مانتو و لباس به رنگ پوست من می خورد و با آن هماهنگ هست ؟

نکته ی مهم دیگری که باید حتما مورد توجه قرار گیرد همان بحث راحتی در لباس است. البته خیلی ها این نکته را در انتخاب لباس های مهمانی و مانتو های مجلسی ، نادیده می گیرند و اصلا به ان توجهی نکرده و فقط به ظاهر و شیک بودن لباس و مانتو توجه می شود .

گاهی به همین علت راحت نبودن در لباس ها و مانتو های مجلسی و مهمانی ، شخص مورد نظر به شدت احساس خفگی و خستگی می کند و دوست دارد هر چه زود تر به منزل برگشته و وقتی به خانه ی خود رسید سریعا لباس ها را تعویض می کند و به سراغ مدل های ساده تر و راحت تر می رود .

مدل مانتو جدید 642

مدل مانتو جدید گل دار زیبا

مدل مانتو جدید 642مدل جدید کوتاه بسیار خوش رنگ و زیبا

مدل مانتو

مدل مانتو جدید

دیدگاه مطلب مدل مانتو جدید ۶۴۲

X بستن تبليغات
آتلیه عروس اصفهان